Gravírování laserem

Nabízíme kompletní servis při gravírování laserem, výrobě upomínkových předmětů a gravírovaných produktů od přípravy grafiky až po finální realizaci.

Příprava grafických podkladů

Ať už máte připravené kompletní podklady pro gravírování laserem, nebo jen jasnou představu, co chcete gravírovat, u nás najdete právě to, co potřebujete.

Naši grafici mohou dát Vaší představě pevnou podobu, můžeme převést grafiku z náčrtu nebo fotografie.

návrh a design

Gravírování laserem do nejrůznějších materiálů

V současné době máme zkušenosti s gravírováním laserem těchto materiálů:

sklo, plexisklo, dřevo, překližka, kámen, kůže, papír

Kromě toho neustále experimentujeme s dalšími materiály. Zajímají Vás možnosti gravírování laserem Vašeho konkrétního materiálu? Neváhejte nás kontaktovat s dotazem.

realizace

Gravírování laserem fotografií

Zvláštní kategorií je gravírování fotografií laserem, které s pouhými dvěma barvami (vypálený a nevypálený bod) vytváří obrázek i z plnobarevné fotografie.

Přesto, že snímek prochází znatelnou ztrátou barev, vypadá výsledek například na dřevě velmi pěkně a na skle i velmi luxusně. Nicméně je velmi důležité použít dostatečně kontrastní fotografii, hlavně pak v důležitých detailech.

Zajímá-li Vás, jak je možné použít konkrétní fotografii, zašlete nám fotografii a nechte si zpracovat nezávaznou simulaci gravírování laserem.

gravírování fotografií

Realizace

Prohlédněte si výsledky našeho gravírování na rozličných materiálech a pomocí rozličných technik.

Gravírování dřeva laserem [více]

Vzhledem ke své struktuře se dřevo nehodí pro detailní grafiku, jako jsou fotografie, nicméně velmi dobře se v něm vyjímá robustnější vektorová grafika a text. Využití tak snadno nalezne pro výrobu cedulí, poutačů či vývěsních štítů.

Gravírování dřeva laserem

Gravírování laserem

Gravírování překližky laserem [více]

Překlžka je skvělý přírodní materiál vhodný díky svým vlastnostem pro jakoukoli práci, včetně drobné vektorové grafiky či fotografií.

Gravírování překližky laserem

Gravírování laserem

Gravírování laserem do eloxovaného hliníku [více]

Do eloxovaného hliníku lze gravírovat a vytvářet dvoubarevné grafiky podobně jako u dvouvrstvých plastů. Základem je ale mnohem pevnější a odolnější hliníkové jádro, které vydrží intenzivnější namáhání než plast. K dispozici je široká paleta barevných kombinací desek, ale i hotové výrobky, jako psí známky.

Gravírování laserem do eloxovaného hliníku

Gravírování laserem

Gravírování laserem do kamene [více]

Při volbě dobrého kamene, který musí být hladký, jednobarevný a v gravírované oblasti i co nejvíce rovný, je možné do kamene gravírovat libovolnou grafiku. Krom různých oblázků je k dispozici i řada leštěných desek z různých kamenů s odlišnými vlastnostmi.

Gravírování laserem do kamene

Gravírování laserem

Gravírování skla a zrcadla laserem [více]

Sklo je velmi vhodným materiálem pro gravírování jakékoli grafiky včetně fotografií. Využít lze nejen pro reklamní grafiku na skleněné desce či oknu, ale i jako originální dárek při gravírování fotografie do masivního skla.

Gravírování skla a zrcadla laserem

Gravírování laserem

Gravírování plexiskla laserem [více]

Velkou předností plexiskla oproti sklu je možnost řezání laserem, při čemž vzniká velmi čistý řez. Tím se rozšiřuje jeho využití i na výroby předmětů atypických tvarů, které by se ze skla vyřezávaly obtížně. Velmi efektní je použití LED podsvícení, čímž ještě více vystoupne gravírovaný motiv.

Gravírování plexiskla laserem

Gravírování laserem

Gravírování dvouvrstvých ABS laserem [více]

Z dvouvrstvých ABS desek je možné gravírovat a vyřezávat takřka neomezenou paletu produktů - od malých přívěsků na klíče či psích známek až po firemní tabule. K dispozici je široká paleta kombinací barev, ale i imitace kovů (mosaz, měď apod.) či kamenů (mramor).

Gravírování dvouvrstvých ABS laserem

Gravírování laserem

Gravírování papíru laserem [více]

Gravírování do papíru je možné vytvořit velmi originální vizitky či přání. Do papíru je možné gravírovat i fotografie.

Gravírování papíru laserem

Gravírování laserem

Gravírování laserem do kůže [více]

Gravírování do koženkových desek diářů, plánovacích kalendářů nebo pouzder na mobilní telefony.

Gravírování laserem do kůže

Gravírování laserem

Gravírování suvenýrů a personifikovaných dárků [více]

Gravírovat laserem je možné takřka neomezenou paletu různých předmětů, které se mohou hodit jako osobní dárek nebo firemní reklamní předmět - od drobností, jako jsou propisky či klíčenky, přes různé skleničky či hrníčky až po gravírování grafiky na USB flash disky, mobilní telefon a podobné.

Gravírování suvenýrů a personifikovaných dárků

Gravírování laserem

Gravírování fotografií laserem [více]

S použitím profesionálních nástrojů dovedeme takřka libovolnou fotografii převést do podoby vhodné pro gravírování a následně ji vygravírovat do nejrůznějších materiálů. Ideálních výsledků lze dosáhnout v jednolitých materiálech, jako je překližka či sklo.

Gravírování fotografií laserem

Gravírování laserem

Gravírování laserem na rotačním nástavci [více]

Na rotačním nástavci je možné gravírovat předměty jako jsou skleničky, hrníky či jiné válcovité, případně mírně kónické předměty. V rotačním nástavci je možné uchopit předměty do délky až 250 mm s průměrem od 12 do 125 mm.

Gravírování laserem na rotačním nástavci

Gravírování laserem